TV3 interneta portāls

Skatīt visu programmu
 • www.tvplay.lv

  Skaties TV3 internetā!

  Datorā, mobilajā telefonā vai planšetē - kur un kad tev ērtāk! Skaties iemīļotās pārraides TVPlay!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

  Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  Skaties UgunsGrēku ātrāk!

  Jaunākās sērijas internetā skaties jau no 16:45! Datorā vai mobilajā telefonā vai planšetē - kā tev ērtāk.

  Lasīt tālāk...

Klāt lielais hokejs! Pieslēdzies TV3 un tv3play.lv

Sekojiet Pasaules hokeja čempionāta spēļu translācijām no Stokholmas un Helsinkiem kanālā TV3 un TV3 Play no 3.maija līdz pat lielā fināla dienai 19.maijā!

Lielais hokejs ir klāt!

Šogad Pasaules čempionāts hokejā norisināsies jau septiņdesmito septīto reizi un šogad tas notiks uzreiz divās valstīs - Zviedrijā un Somijā, mūsējie valsts godu aizstāvēs Somijā. Latvijas izlase augstākajā divīzijā (agrāk A grupā) būs pārstāvēta septiņpadsmito reizi pēc kārtas. Sportisti cīnīsies divās grupās, kas katrai izlasei garantē vismaz septiņas spēles. Komandas galvenais treneris būs Teds Nolans, viņam palīdzēs bijušais Latvijas izlases vārtsargs, hokeja leģenda Artūrs Irbe. Šobrīd vēl nav skaidrs Latvijas izlases sastāvs, jo turpinās gatavošanās posms. TV3 Latvia sporta raidījumu producents un Viasat Sport Baltic programmu direktors Toms Circenis atklāj, ka, 2013.gada čempionātu komentēs Viasat Sport Baltic komentētāji Toms Prāmnieks un Jānis Vuguls, Rīgas Dinamo treneris Artis Ābols, Armands Simsons, Aivars Zahārovs, Anatolijs Kreipāns un Oļegs Sorokins. Spēļu starplaikos kanālā TV3 būs redzama Viasat Sport Baltic ekspertu studija, kuru vadīs bijušais Latvijas izlases aizsargs O.Sorokins un hokeja žurnālists Armands Puče.

Latvijas izlases spēles, vienu ¼ finālu, vienu ½ finālu un spēli par zeltu varēs redzēt arī kanālu TV3 un TV5 tiešraidēs, un, protams, kanālā Viasat Sport Baltic. TV5 piedāvās sekot arī visām Krievijas izlases spēlēm, tās piedāvājot ar komentāriem krievu valodā. Hokeja spēlēm varēs sekot arī kanālā TV6, TV3 Play būs redzami visi labākie spēļu momenti un kanāla TV3 spēļu tiešraides, jaunumus varēs uzzināt radio Star FM un LNT rīta raidījuma 900 sekundes rubrikā Rīta hokejs. LNT Sporta ziņu žurnālisti Edgars Barbaks, Lauris Lizbovskis un Jānis Traubergs analizēs Latvijas izlases sniegumu pēc Latvijas spēlēm, kā arī sekos citiem galvenajiem notikumiem čempionātā, arī pusfinālam un finālam. Pastiprināta uzmanība čempionātam tiks pievērsta arī LNT Sporta ziņās, kas ir ēterā katru darba dienas vakaru un arī sestdienās.

Bez Tabu plecu pie pleca ar hokejistiem

Tiem, kas paliks mājās un skatīsies hokeju pie zilajiem ekrāniem, lieti noderēs Bez Tabu komanda, kura jau piekto gadu pēc kārtas dosies uz čempionāta norises vietu. Šoreiz uz Somiju pošas žurnālists Ē.Palkavnieks kopā ar operatoru R.Polīti. Pasaules čempionāta hokejā laikā no 3.maija ik vakaru Bez Tabu skatītāji tiks informēti par aktuālākajiem notikumiem Helsinkos. TV3 skatītājiem tiks parādīts prieks par Latvijas sportistu veiksmēm un uzvarām, pastāstīts par hokeja fanu dzīvi, aizkulisēm un tur vītajām intrigām, būs iespējams klausīties intervijas ar pašmāju hokeja zvaigznēm un arī ārzemju sportistiem. Helsinkos tiks gatavotas ekskluzīvas reportāžas gan raidījumiem Bez Tabu un TV3 Ziņas, gan radio Star FM, kā arī uzreiz pēc spēlēm tiks nodrošinātas telefona intervijas. Ir skaidrs, kuri būs zinošākie hokeja čempionāta fani!

Latvijas spēles tiešraidē arī TV3 Play

TV3 turpinās labi iesāktas tradīcijas Pasaules čempionāta hokejā ietvaros – www.tv3play.lv apmeklētājiem būs iespēja skatīties Latvijas izlases hokeja spēles tiešraidē un atkārtojumā, tāpat ikviens varēs skatīties labākos momentus no visām čempionāta spēlēm. Gaidāmi īpaši raidījuma Zvaigzne stūrī speciālizlaidumi no Helsinkiem, kuros uz skatītāju jautājumiem atbildēs piecas dažādas ar hokeju saistītas personības.

Latvijas spēļu sarakstu skatieties sadaļā Spēļu kalendārs

 

Šis ir jau septiņpadsmitais čempionāts pēc kārtas, kad Latvijas izlase pārstāvēs spēcīgāko hokeja sabiedrību - augstāko divīziju. Skatieties spēles TV3 un tv3play.lv

Prieks kopā būt

Prieks kopā būt